Jasna Strona Mroku · Lubię to! · psychika · psychologia · Więcej_Światła · Zwyklak

„Żeby się udało”

Idzie nowe, idzie lepsze, zwykli ludzie mówić. Chyba mimo wszystkich możliwych ludzkich wad, nadal tli się w nas ta naiwność, że będzie lepiej, że zamykamy stare, otwieramy nowe, że teraz to „musi się udać”.

Nadzieją. Urocza dama. Kocham ją i nienawidzę zarazem. Potrafi dawać ogromną siłę i czynić człowieka bezsilnym. Owija nas dookoła palca, sprawia, że chce nas się żyć, a potem gasnąc pozostawia nas w beznadziei – o ironio.

Zaczął się zatem Nowy … zmieniło się coś od wczoraj? Data … Może kilka osób uszkodziło się petardami, może kilka innych ma dziś kaca, albo nie pamięta co wczoraj (dziś) robiło. Pewnie kilka osób zaliczyło wszystkie powyższe … A może ktoś się zaprzyjaźnił, spotkał „miłość życia”. Kto wie?

Mamy więc nadzieję, że 2017 będzie lepszy, pełen powodzeń, a może choć nie tak zły jak poprzedni.

Dziś zatem pełna nadziei popijam „poranną” noworoczną kawkę i słucham – oglądam koncert z Wiednia (ten koncert to część niemal każdego mojego Nowego Roku). Witaj zatem i nas nie zawiedź Panie „idzie nowe, idzie lepsze” bo Ci skórę złoję za te 36 … 4 dni 😉

dsc09882

4 myśli na temat “„Żeby się udało”

  1. Dla mnie osobiście ten 2016 rok nie był najgorszy, bo owszem były negatywne wydarzenia, bo np. nie znalazłem pracy a sporo wysiłku mnie kosztowało szukanie oraz nerw też, ale było także sporo plusów jak powrót do szkoły, poznanie nowych, ciekawych ludzi, rozbudowa w sposób naturalny ciała za pomocą ćwiczeń itp.

    W każdym razie życzę Ci szczęśliwego nowego roku, dużo zdrowia, bo jest bardzo ważne, spełnienia marzeń i co tam jeszcze chcesz 😀

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s