Wystarczająca

Taka jestem. A Ty?

Zdaję sobie sprawę, że taka jestem. Jestem wystarczająca. Dość mądra, dość ładna, dość kochana, dość ambitna … Na dziś!

Zastanawiając się jakim się jest i jakim chce się być. Co i dlaczego chce się osiągnąć, należy zadać sobie pytanie: ” z jakiego powodu uważam, że to czy tamto należy zmienić”?

Jeśli chęć zmiany wynika z Twojej potrzeby rozwoju, z tego by … Tobie żyło się lepiej, to idź w to. Jeśli natomiast czujesz, że nie jesteś taki jak trzeba bo: inne są wzorce zewnętrzne, bo inni chcą żebyś był inny, bo świat koniecznie chce włożyć Cię w jakąś ramkę … Olej to! Powiedz stanowcze NIE! i żyj , tak jak Ty sam chcesz. Idź swoją drogą i nie pozwól by ktoś sterował Twoim życiem.

Nikt nie mówi, że należy spocząć na laurach, że nie należy się uczyć, poznawać. Czym bez samorozwoju byłoby życie? Chodzi jedyne o uzmysłowienie sobie powodu, Twej motywacji i tego czy sam kierujesz swoimi wyborami czy może nieświadomie marionetką fejsbuków, instagramów , programów tv, kanałów na yt i wielu innych jesteś.

I „porozmawiaj” sam z sobą, jak z najbliższą osobą, w końcu czasem dobrze wymienić myśli z kimś naprawdę inteligentnym. 😉

DSC01369

Reklamy

Autor: wmroku

Człowiekiem jestem ... a to już coś. Dla jednych dużo, dla drugich mało. Piszę ... z potrzeby. Pstrykam ... dla przyjemności. Zdjęcia, wpisy mojego autorstwa. Zatem uszanuj to Drogi Wizytatorze strony. ENDŻOJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s