absurd · WMroku · Z pamiętnika WMrokuLudka · Zwyklak

Maniana

Czasami trafiają się dni jak ten. Nic nie idzie. Wszystko nie tak. Jak po grudzie. Jakby się ten nieszczęsny Wszechświat co to według P.C. sprzyja gdy się czegoś bardzo chce uwziął, w kleszcze niepewności i nieudolności chwycił i puścić nie chciał.

Można być na tyle wytrwałym i upartym, i z wściekłością tudzież litrami piany na ustach próbować udowadniać losowi (czy innemu sprawcy wszechrzeczy), że „my już mu pokażemy”. Można – zawsze jakiś sposób.

Ja mam trochę inny. W końcu wszystko ma swą przyczynę i nic nie dzieje się bez powodu, w związku z tym, skoro ten Wszechświat tak mnie … dołuje lub stopuje – wolę patrzeć jednak na to, że stopuje, to ja … odpuszczam. Widocznie dziś ma się nie udać. Widocznie dziś mam się nie zabierać za to.

DSC00045insta

Przytulę się do Paddingtona. Ugotuję makaron. Wypiję dobrą kawkę na mieście z kimś bliskim. Niech się wali, niech się pali. Niech mi pokazuje Czort , że nie ode mnie zależy to czy tamto. Skoro nie ode mnie zależy, to po co mam się tym przejmować???


Czytam, że pewna para w dalekiej Rasyjii przez 18 lat zjadła około 30 osób. Podobno przeciętny człowiek zjada około 7 tysięcy zwierząt przez całe swe życie. To coś słaby przerób mieli. Chyba, że człowieka zagryzali kurczakiem. Podobno nasze mięso nie należy do najsmaczniejszych. I jedli z surówką? Z ziemniakami? Media twierdzą, iż w miejscu ich zamieszkania znaleziono jakieś … potrawy z człowieka – gotowce znaczy, może jakieś zapasy na wypadek wojny, albo na przyjęcie … Tylko kto na takie przyjęcie przyjdzie jak nie wiadomo czy jestem jedzącym czy jedzonym 😉

Oj chyba jeszcze wrócę do tego tematu.

Smacznego!! 😀

 

6 myśli na temat “Maniana

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s