humor · Jasna Strona Mroku · Lubię to! · Na poprawę humoru

Robert ratuje święta

Nadchodzące Boże Narodzenie. Mówią, że będzie inne niż zwykle. Gorsze? Lepsze? Kevin będzie przecież … to jakoś przeżyjemy! 😉 Moje miały być chyba inne niż będą, ale będą jednak takie jakie wole (choć nie do końca). Przecież jako przedstawiciel plemienia ludzi mam zdolność do adaptacji i przyzwyczajania się do różnych warunków. Gdybyście jednak szukali bohatera co wam święta uratuje, to przedstawiam Roberta, i to w trzech osobach nawet. Możecie sobie wybrać, albo brać wszystkich. Zróbcie sobie Robertowy miszmasz albo babę w babie czy raczej chłopa w chłopie?! Dobra, do rzeczy!

Lewandowski

Znany piłkarz. Nie trzeba przedstawiać. Gwiazda sportu i biznesmen, ale to nie wszystko! Gostek normalnie uratował Mikołaja, sprawił, że świąt nie odwołali i jeszcze dzięki niemu na pewno nikomu sieć nie nawali gdy pieroga online będzie chciał wciągnąć z bliskimi, albo relacja się komuś zamarzy z … siorbania barszczu, grzybowej czy rybnej, a może jeszcze jakiejś innej. W telewizji pokazywali! Jak akurat reklam nie przerywali filmem, to widziałam. Brawo On! Dzięki niemu będą święta więc wiecie … miejcie to na względzie przy wyborze sieci komórkowej. 😀 Podzielcie się w komentarzach jaka zupa jest u was tą wigilijną?

Makłowicz

Był chyba pierwszą osobą, której program kulinarny oglądałam. To właściwie bardziej taki podróżnik, historyk i miłośnik jedzenia, ( i picia) niż kucharz, ale bez wątpienia facet wiedzę ma i lubi, a także umie się nią dzielić. Pan Robert ma także kanał na YouTube, gdybyście chcieli podpatrzeć jak i co kucharzy, a może zainspirować się do gotowania. Zapewniam, że tam nie tylko cebula, papryka itd. 😉 Jedzenie, dobre jedzenie poprawia humor więc jest szansa, że to nas może uratować w te święta. Jakie świąteczne potrawy lubicie najbardziej?

Frost

Z takim nazwiskiem, nie sposób o gościu nie wspomnieć w kontekście zimowego czasu. Nie mylić rzecz jasna z Jackiem Frostem – postacią z folkloru angielskiego ( polecam zapoznać się z tym człowieczkiem). Robert mimo „mroźnego nazwiska” jest jednym z moich ulubionych poetów. Bardzo ciepło mi się kojarzy, a jego twórczość z pewnością może umilić grudniowe, świąteczne wieczory. Czytanie wierszy bardzo miłą czynnością jest. Wspólne czytanie poezji i rozmowa o niej także. Przy szklaneczce ciepłego napoju, w blasku świątecznych lampek i świec. Miło. To zdecydowanie może uratować święta. A przynajmniej je podreperować. Może warto obiecać sobie świąteczną chwilę na czytanie? Nie koniecznie poezję i Frosta, ale coś co lubicie i skutecznie poprawi wam humor. Przecież czytanie dziecku 20 minut dziennie ważnym jest, a każdy z nas dzieckiem był albo nawet jest. To proszę poczytać swojemu wewnętrznemu dzieciakowi choć chwiluteńkę!

Bez względu na to jaki macie stosunek do nadchodzących wielkimi mikołajowymi buciorami dni, dobrze pomyśleć, że to dla nas jest czas, a nie my dla niego, i chyba dobrze spędzić go tak jak sami chcemy, o ile tylko pandemiczne warunki nam na to pozwolą. Z drugiej strony, jeśli te święta będą dla was inne ( i myślicie sobie, że gorsze na pewno muszą być), to zróbcie wszystko co chcecie by takie nie były. Może to jakaś szansa by zrobić w ten czas coś, czego nigdy nie było wam dane, a chcieliście? Sami możecie być swoimi „robertami”. Gdybyście jednak poczuli smutek większy niż zwykle, to pomyślcie o tych,o których ja pisałam, albo jakiś innych, co to ich znacie. Bo to fajne chłopaki są i mogą wam humor poprawić. Coś o tym wiem.

4 myśli na temat “Robert ratuje święta

  1. Do poprawienia mojego humoru czasami „wykorzystuję” filmy z Robertem de Niro i Robertem Redfordem, albo słucham utworów Roberta Plant’a lub Roberta Wiliams’a.
    Pozdrawiam 🙂

    Polubione przez 1 osoba

  2. No i jeszcze moje faworyty, przesympatyczne dwa Robuchy od Lyncha, ze wspaniałago „Twin Peaks” – Robert Briggs, syn Majora Briggsa oraz Najzacniejszy z Robuchów czyli … Bob – „He Is Bob, Eager For Fun. He Wears A Smile, Everybody Run.”

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s